Műsor

Gliwice
Lengyelország
PL

Vezényelt Krystyna Krzyźanowska-Loboda. Közreműködött Katarína Vovkova (szoprán), Magdalena Spytek-Stankiewicz (alt), Dušan Růžička (tenor), Aleksandr Vovk (basszus), Gliwicei Műszaki Egyetem Énekkara, Bach Kórus (Bonn) és a Műegyetemi Énekkar.

A megelőző nap a Mozart Requiemben is játszottak kisegítőként: Locsmándi Gábor, Balás Miklós, Szebényi Endréné, Székely László, Zempléniné Kertész Zsuzsanna, Korbuly János, Fejes-Tóth Gábor.

A fényképeket Torgyik Adrien készítette.

Fellépők

A fellépő zenekari tagok (és kisegítők) listája központilag 2016 májusától van vezetve. A korábbi hangversenyeknél így elképzelhető, hogy az alábbi lista hiányos, ill. hibás. A listára a feliratkozási kérelmet ill. javítást a Kapcsolat oldalon az Archívum kategóriát kiválasztva lehet elküldeni a teljes név, a játszott szólam és ennek az oldalnak az URL címének megadásával, lehetőleg a fellépés tényét valamivel igazolva.
A táblázat jelölései: szólamvezető, kisegítő.