Műsor

Dušan Růžička tenor
    Aleksandr Vovk basszus

Megjegyzés

Vezényelt Krystyna Krzyźanowska-Loboda. Közreműködött Katarína Vovkova (szoprán), Magdalena Spytek-Stankiewicz (alt), Dušan Růžička (tenor), Aleksandr Vovk (basszus), Gliwicei Műszaki Egyetem Énekkara, Bach Kórus (Bonn) és a Műegyetemi Énekkar.

A megelőző nap a Mozart Requiemben is játszottak kisegítőként: Locsmándi Gábor, Balás Miklós, Szebényi Endréné, Székely László, Zempléniné Kertész Zsuzsanna, Korbuly János, Fejes-Tóth Gábor.

A fényképeket Torgyik Adrien készítette.

Helyszín

Sts. Peter and Paul Cathedral
Jana Pawła II 5 ‎
Gliwice