Koncertek 2023. decemberében

2023. decemberében három koncertet tartunk a BME K épületének aulájában. A műsor az esti és délutáni koncerteken ugyanaz, és ezeken az előadásokon kórusok is csatlakoznak a zenekarhoz. A szombat délelőtti előadás szünet nélküli, és csak a zenekar lép fel.

Műsoron szerepel Rossini Tell Vilmos-nyitánya, valamint Bizet Carmen-szvitje. Az előbbieken kívül a kórusokkal (Műegyetemi Kórus, Pesterzsébeti Városi Vegyeskar, Soli Deo Gloria Kamarakórus, Központi Református Kórus) kiegészülve Kodály: Psalmus Hungaricus és Rutter: Look at the World című művet adjuk elő.

Vezényel: Erdélyi Dániel
Koncertmester: Orova-Pechan Laura
Szólista: Kovácsházi István / Bartos Barna

Jegyvásárlás az egyes koncertek oldalán lehetséges:

1. 2023. december 8. péntek 19:30 (kórusokkal) zenekar.bme.hu/hu/node/19081TELTHÁZ
  2. 2023. december 9. szombat 11:00 (csak zenekar) zenekar.bme.hu/hu/node/19451
  3. 2023. december 9. szombat 16:00 (kórusokkal) zenekar.bme.hu/hu/node/19452TELTHÁZ

Ha a jövőben szeretne első kézből értesülni a hangversenyeinkről, iratkozzon fel a hírlevelünkre vagy kövesse Facebook-oldalunkat!

Korábbi felvételeinkért pedig látogasson el a YouTube-csatornánkra!