Műsor

Busa Gabriella alt
    Csíki Gábor tenor
    Cser Péter basszus

Közreműködnek Szabóki Tünde (szoprán), Busa Gabriella (alt), Csíki Gábor (tenor), Cser Péter (basszus) valamint a Pesterzsébeti Városi Vegyeskar (karnagy: Pálffi Krisztina) és a Műszaki Egyetem Énekkara (karnagy: Vida Györgyi). Vezényel Erdélyi Dániel.

A koncertre a belépés díjtalan.

Betegség miatt a 2. hegedűből Czirják Ágnes és Moizics Natális nem tudott fellépni.

Helyszín

BME K épület, aula
Műegyetem rakpart 3
Budapest
Magyarország

Fellépők

A fellépő zenekari tagok (és kisegítők) listája központilag 2016 májusától van vezetve. A korábbi hangversenyeknél így elképzelhető, hogy az alábbi lista hiányos, ill. hibás. A listára a feliratkozási kérelmet ill. javítást a Kapcsolat oldalon az Archívum kategóriát kiválasztva lehet elküldeni a teljes név, a játszott szólam és ennek az oldalnak az URL címének megadásával, lehetőleg a fellépés tényét valamivel igazolva.
A táblázat jelölései: szólamvezető, kisegítő.
1. hegedű Bela Gréta Virág; Böröcz Anna; Miklós-Kovács Zsófia; Orova-Pechan Laura; Pásztói Balázs; Sivadó Mónika; Tóth Márton Tamás; Zsovár Zsófia
2. hegedű Farkas Flóra; Farkas Katalin; Kiss Béla; Locsmándi Gábor; Márkus Laura; Molnár Zsófia; Németh Márta; Torgyik Adrien
brácsa Balás Miklós; Fábián Ildikó; Pozsgay Máté; Szebényi Endréné Seres Katalin; Székely László; Zempléniné Kertész Zsuzsa
cselló Farkas Pál; Fülöp Kata; Kiss Koppány Ákos dr.; Korbuly János dr.; Korbuly Kata; Madarász-Losonczy Bálint; Molnár Csenge Andrea; Monoki Franciska; Soós József; Szabó Dávid (cselló)