Nyílt próba március 17-én

Érdekel, hogy hogyan néz ki egy szimfonikus zenekari próba? Megnéznéd testközelből, hogy milyen műhelymunka eredménye csendül fel a hangversenyeken? Szeretnél csatlakozni a zenekarunkhoz, de előtte betekintenél a kulisszák mögé, megtapasztalnád a próbáink hangulatát?

Erre most mind lehetőséged nyílik, hiszen megnyitjuk a próbaterem kapuit a közönség számára az alábbi próbára. Várunk szeretettel!

• Helyszín: 1111 Budapest, Műegyetem rkp. 3.
    BME, K épület, földszint 46. terem (zenekar.bme.hu/hu/probaterem)
  • Időpont: 2023. március 17. (péntek) 18:30-21:30 (az eredetileg hirdetett hétfő helyett)

Facebook-esemény: facebook.com/events/648317033723930

FRISSÍTÉS (2023. március 7.)
Most értesültünk, hogy sajnos egyéb egyetemi rendezvény miatt az eredeti hétfői időpontban nem használhatjuk a próbatermönket. Így kénytelenek vagyunk másik napon (március 17-én, pnteken) megtartani a nyílt próbát. A kellemetlenségek miatt elnézést kérünk. Reméljük, hogy így is sok érdeklődő tud majd eljönni.