Műsor

Budapest
Magyarország
HU

A hangverseny a helyszín foglaltsága miatt szokás pénteki naptól eltérően most kivételesen kedden lesz. A hagverseny különlegessége, hogy a magyar kórusok (Műegyetemi Kórus, Pesterzsébeti Városi Vegyeskar, Vox Musica Kamarakórus) mellett a lengyelországi AZM is csatlakozik az énekkarhoz.

A hagversenyről videó felvétel készül, amely majd a Zenekar Youtube oldalán és ezen a lapon is elérhető lesz, feliratkozás esetén a felvétel elkészültéről küldünk értesítőt. Kövesse a Zenekar hivatalos Facebook-oldalát, hogy időben értesüljön a közelgő koncertjeinkről. A koncert Facebook-eseménye: facebook.com/events/1783095878454547.

A belépés díjtalan, a hangverseny után adományokat köszönettel fogadunk. Sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

Azoknak, akiknek ez az időpont nem alkalmas: az ezt megelőző szombaton is előadjuk a művet Pesterzsébeten (kicsit különböző felállásban), de bátorítjuk a kedves érdeklődőket, hogy ha tehetik, akkor az Aulában tartandó hangversenyre jöjjenek.

A további részletekkel itt folyamatosan bővítjük a leírást.